TheraGlove – כפפות טיפוליות המסייעות במאבק בכאבי ידיים.

TheraGlove

אם אתם סובלים מדלקת פרקים, דלקת מפרקים ניוונית, דלקת גידים או כל מחלה אחרת הפוגעת בידיים, אתם יודעים כמה זה יכול להיות מעצבן ומגביל. כאב, נוקשות ונפיחות יכולים למנוע ממך לעשות פעולות יומיומיות, כמו כתיבה, בישול או כפתור.

ישנם טיפולים רבים להקלת התסמינים הללו, אך רובם יקרים, פולשניים או בעלי תופעות לוואי. לכן, אנו מציגים בפניכם אלטרנטיבה טבעית, בטוחה ויעילה: TheraGlove

מה זה TheraGlove?

זוהי כפפה טיפולית המשלבת דחיסה וחום כדי לשפר את זרימת הדם ולהפחית את הדלקת בידיים. רק בשימוש בו במשך כמה דקות ביום, תבחין בהבדל גדול ברווחה ובאיכות חייך.

עשוי מבד נמתח ונושם התואם את צורת היד שלך ומפעיל לחץ עדין אך יציב על המפרקים והשרירים. דחיסה זו עוזרת להפחית את הנפיחות ולהקל על הכאב.

בנוסף, יש לו מערכת חימום חכמה המופעלת בתנועת היד. החום שנוצר מהכפפה ממריץ את זרימת הדם ומעדיף את התחדשותן של רקמות פגועות.

אתה רק צריך לשים אותו על היד הפגועה ולהזיז אותו כרגיל במשך כ-15 או 20 דקות ביום. אתה יכול לעשות את זה תוך כדי ביצוע משימות אחרות או רק בזמן שאתה מנוחה.

סקירה ודעות של  TheraGlove
גלה את הכפפה שמקלה על כאבים ודלקות בידיים שלך רק על ידי שימוש בה במשך כמה דקות ביום. נצל את ההצעה הבלעדית הזו וקבל את שלך במחיר הטוב ביותר!

יתרונות TheraGlove

על ידי שימוש קבוע ב-TheraGlove, אתה יכול ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • הפחת כאב ודלקת בידיים שלך.
  • הגבר את הניידות והגמישות של האצבעות שלך.
  • למנוע החמרה של פציעות או מחלות.
  • שפר את מצב הרוח וההערכה העצמית שלך.
  • חסוך כסף על תרופות או טיפולים יקרים.

מתאים לכל מי שסובל מבעיות ביד, בין אם בגלל סיבות טבעיות או גורמים חיצוניים כמו קור, מתח או שימוש יתר. זה גם אידיאלי למניעת סיבוכים עתידיים או להחלמה מניתוח או שבר.

ניתן להשתמש בו גברים ונשים כאחד, יש לו עיצוב דיסקרטי ואלגנטי שתוכלו ללבוש בכל אירוע. בנוסף, הוא ניתן לכביסה וניתן לשימוש חוזר, כך שלא תצטרכו לדאוג לתחזוקה שלו.

ביקורות על TheraGlove

כאשר אתה סובל מכאבים בידיים, זה מאוד מוערך להיות מסוגל להקל במהירות את הכאב ללא טיפול, ו-Theraglove עומד בתנאי זה, בנוסף, הכפפות נוחות מאוד ללבישה, הן לא מפריעות והן מתאימות בצורה מושלמת ל בגודל היד שלך.TheraGlove מחירים והנחות מקוריים

אתה יכול לקנות אותו עם 50% הנחה על המחיר המקורי שלו ועם עלויות משלוח חינם, בקניית יותר מיחידה אחת תוכל לקבל את המחיר ליחידה להיות זול יותר, ככל שאתה קונה יותר יחידות, ההנחה גדולה יותר, כך שאתה יכול לקחת היתרון של זה לעשות מתנה טובה, יום הולדת, יום נישואין, וכו ‚…

1 x TheraGlove
חיסכון של 50%.
2 x TheraGlove
חיסכון של 50%.
3 x TheraGlove
חיסכון של 50%.
5 x TheraGlove
חיסכון של 50%.

איפה אפשר לקנות את הדגם המקורי?

אתה יכול לקנות אותו באתר הרשמי שלו בבטחה עם משלוח חינם. אתה רק צריך לבחור את מספר היחידות, לבחור את הצבע ולמלא את הטופס עם הפרטים שלך, לאחר מכן תוכל לבחור אחת מאמצעי התשלום הזמינים שתלויים במדינה, ניתן לשלם בכרטיס, ב-PayPal וב-GPay ועם הצפנת SSL מאובטחת.

כמו כן, ניתן להרחיב את ההזמנה עם אחד מהאביזרים המוצעים בדרך כלל בתהליך הרכישה.

מקור::
TheraGlove Original


כתבויתור

כתב ויתור על בריאות: אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להוות תחליף לייעוץ וטיפול רפואי של הרופא האישי שלך. למבקרים מומלץ להתייעץ עם הרופאים שלהם או אנשי מקצוע מוסמכים אחרים בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר אינו אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע הכלול באתר זה או לכל אובדן, נזק או פציעה שנגרמו, או נטען כי נגרמו, במישרין או בעקיפין על ידי כל טיפול, פעולה או יישום של כל מוצר או מזון או מקור. של מזון שנדון באתר זה. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב בריאותי. אין לראות במידע המסופק במסמך זה כתחליף לייעוץ של רופא או איש מקצוע אחר בתחום הבריאות. מוצר זה אינו מיועד לשימוש רפואי. הם יכולים להיות שימושיים במצבים מסוימים בסיכון גבוה, לעולם לא כתחליף. מכיוון שכל אדם שונה, התוצאות עשויות להשתנות.